Tile prototype
Vállalatirányítási rendszer
Vállalati folyamatok digitalizálása az egyedi igényekhez alkalmazkodva
A versenyelőnyt adó AI
A mesterséges intelligenciát integráljuk rendszereinkkel, hogy automatizáljuk az adatfeldolgozást, növeljük a folyamatok kontrollját és valós döntéstámogatást adjunk.
Automatizáció, IPAR 4.0
Ipari és gyártásautomatizálás: az informatika mélyebb alkalmazása a gyártás területén.
Adatelemzés, mesterséges intelligencia, üzleti intelligencia
A vezetői információ csúcsa, információk a szervezetből. Online, érthetően.
AI box prototype
Zero Latency
A gazdasági környezet kiszámíthatlansága egyre gyorsabb elemzést és azonnali visszacsatolást kíván meg az üzleti folyamatokban, ezért a Dyntell szakított a hagyományos OLTP-OLAP megközelítéssel és SingleStoreDB technológiával minden a rendszerbe került adat szinkronizáció és ETL futtatása nélkül elemezhető válik.
Innentől nem beszélhetünk külön ERP, BI és AI rendszerekről. A Dyntell Platform-ban ezek a szoftverek egy integrált egészet alkotnak.
The New User Interface
A GenAI modellek forradalma az informatikai mobilitás új formáját fogja elterjeszteni: ahelyett, hogy a billentyűzettel és az egérrel vinnénk be az adatokat, egyre inkább beszélgetni fogunk a szoftvereinkkel. A Dyntell nagy erőforrásokkal fejleszti a hangvezérelt felhasználói interfészt, amiivel hasonlóan lehet beszélgetni, mint egy nagy tudású kollégával. Több GenAI motor segítségével nagy szókinccsel rendelkezik, de emellett teljes ismerete van a vállalati adatokról és azok összefüggéseiről, ha nem érthető a kérdés, akkor visszakérdez és ha valami sürgős tennivaló van, akkor felhív telefonon. A hangvezérlés következő lépcsője a Kiterjesztett Valóság (Mixed Reality) eszközök használata, ahol a felhasználó miközben egy szemüvegen keresztül a külvilágot látja, a rendszer egy 3-dimenziós virtuális valóságot a szeme elé vetítve mutatja például hogy hová kell mennie és mit, hová kell tennie a raktárosnak. Ezek az eszközök beszédfeldolgozásra is képesek, detektálják, hogy a felhasználó hová néz, sőt akár az egyes objektumokat is képesek azonosítani. Az alábbi linken egérkattintással tudjuk szimulálni ezt (az oldal betöltődése hosszabb időt vesz igénybe):
Composable
A composable filozófia segítségével valósítható az meg, hogy a folyamatosan változó világban a rendszer rugalmas maradjon és ne kelljen folyamatosan újraépíteni a nulláról. Jelentős költségmegtakarítást jelent az, hogy a már meglévő elemek beépíthetők az új rendszerbe. A Microservices technológia, a valódi elosztott működés, a modulok közötti üzenetkezelés és felhő kombinációjából bizonyosan az üzleti szoftverek virágzása fog kiemelkedni, és végre az üzleti világ is megkapja az igazi modularizáltságot, a “Lego” élményt. A nagy monolitikus rendszereknél viszont ez csak akkor lesz elérhető, ha újraírják a teljes kódot a mikroszervízes technológia elvei alapján, viszont ezek a “legacy” rendszerek is megjelenhetnek egy-egy modulként egy microservice struktúrában a Dyntell Platformban. És ez a struktúra teszi azt is lehetővé, hogy például a mesterséges intelligencia képességekhez minden modul, minden funkció hozzá tudjon férni.
Hyper-Connected Enterprise
A fenti funkciók lehetővé teszik a Bill Gates által megálmodott vállalati digitális idegrendszer létrehozását, ahol a rendszer minden elérhető vállalati információt feldolgoz (minden üzleti rendszer adata, szenzorokról, PLC-kből és IoT eszközökről jövő adatok, dolgozók lokációja, kameraképek, vállalaton kívüli adatforrások) és ezek alapján a mesterséges intelligencia rendszer képes önálló döntéseket hozni, hogy a működést hatékonyabbá tegye.