INGYENES E-MAIL TANFOLYAM:
EURÓPAI UNIÓS PÁLYÁZATOK 2.0
minden, amit tudnia kell az új EU-s pályázati ciklus változásairól
Júniustól megnyílnak az új, 7 éves ciklus pályázatai, és óriási volumenű forrás ömlik a hazai vállalkozásokra. Újra igaz lesz a régi mondás, hogy aki kimarad, lemarad. A helyzetből adódó nyomás tehát világos, mire is vállalkozik az, aki pályázati forrás segítségével tervez fejleszteni? Mire érdemes figyelni, hol van az ördög a részletekben?
Mi változik?
Röviden? Minden. Nagyon fontos megérteni, mennyire más ez a ciklus, mint az eddigiek: a kiírás értelmében egyrészt a termelékenység növekedéséhez kötik a vissza nem térítendő támogatásokat, de emellett több típusú beruházást is össze kell vonni a sikeres pályázathoz. És mindez csak egy része az új szabályrendszernek, ami nem csak hogy gyökeresen más filozófiájú lesz, de a ciklus természetéből adódóan kevesebb teret enged a hibázásra, és főleg a trükközéskre is.
Kulcsszó: Termelékenység
A Dyntellnél évek óta dolgozunk azon, hogy megismertessük a magyar KKV-kat a termelékenység fogalmával, mert hisszük, hogy mindössze ez választja el a magyar cégeket attól, hogy közvetlenül és sikerrel jelenhessenek meg a piacon a közép-európai, akár német vállalkozások közvetlen konkurenciájaként. Bízom benne, hogy Ön már magáévá tette ezt az üzleti filozófiát, amennyiben még azonban adós Önmaga és vállalkozása felé ezzel, ajánlom figyelmébe a témában készült lényegre törő ingyenes online kurzusunkat.
A Dyntell álláspontja, hogy a termelékenység és ezáltal a versenyképesség kell legyenek a legfontosabb célok, amelyek intelligens üzleti rendszerek alkalmazásával, adatelemzéssel jelentősen növelhetők, akár az uniós átlag fölé is. Láthatóan a pályázati kiírásoknál is sarkalatos pont lesz, azonban ez csak egyetlen bekezdés a három részes tanfolyamban!
EURÓPAI UNIÓS PÁLYÁZATOK 2.0
Egy hét, 3 lecke, 10 perc/lecke – Érdekességek, problémák, megoldások…minden, amit tudnia kell, mielőtt egyáltalán elgondolkodik a pályázatokon.
Hogyan változik meg gyökeresen a célszámok kiszámítása, mi lesz az új mérőszám? Miként jelenik meg a vírushelyzet és az abból származó tapasztalatok a pályázatok kiírásában?
Tudni akarja, mikor és mire érdemes pályázni, hogy ezzel ténylegesen előrelépést érjen el a vállalkozásában? Nem akar újra pórul járni egy muszájból beadott, aztán kihasználatlanul maradt gépbeszerzéssel? Szükség van-e pályázatra a fejlődéshez?
Érdekli, hogyan mérlegelnek az ellenőrök? Készen áll, hogy megismerje azt a fogalmat, ami az alapját fogja képezni az új pályázati ciklusnak?
KIKNEK SZÓL EZ A KURZUS?

TEMATIKA
ÉS AZ EREDMÉNY
Valós életből vett példákkal mutatjuk be azt is, mik azok a módszerek, amik eddig működhettek a pályázatok összeállításánál, de egy csapásra megbízhatatlanná váltak az új ciklus szabályai szerint.
